Олег Сенцов презентує в Києві книжку «Маркетер

Олег Сенцов презентує в Києві книжку «Маркетер»

Сенцов зустрінеться у Києві зі своїми читачами та презентуватиме збірку малої автобіографічної прози «Маркетер», яка побачила світ у «Видавництві Старого Лева». Зустріч відбудеться 15 жовтня, у вівторок, о 19:00 в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6). Об этом сообщает 0562ua.com со ссылкой на СМИ.

«Маркетер» - друга збірка автобіографічних оповідань Олега Сенцова, яку він написав, перебуваючи в ув’язненні. У ній автор розповідає про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, безгрошів’я — звичні складові життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих, зміна цінностей, руйнування стереотипів, становлення, загартовування душі й характеру, любов, дружба, виживання і бізнес... Перша збірка оповідань Олега Сенцова називається «Жизня». Обидві книжки — двомовні: оригінальні тексти, написані автором, опубліковані поруч із перекладом українською у виконанні Сергія Осоки. Книжки вийшли у «Видавництві Старого Лева» спільними зусиллями з Українським ПЕН.

«Я давно запланував книгу «Маркетер», вона довго визрівала, - розповідає Олег Сенцов. — Коли у працівників колонії був період «зимових канікул», я зрозумів, що час цієї книжки настав. І так співпало: 11 оповідань з’явилось за 11 вихідних днів. Ця книжка в деякій мірі є продовженням «Жизні», де йшлося про моє дитинство, — тут описані 90-ті, мої студентські роки». Написаного від руки «Маркетера» Олег Сенцов передав через свого адвоката Анастасії Чорній, кастинг-директорці його фільмів, яка розшифрувала, набрала тексти і передала їх у видавництво. Роботу над книжкою «Маркетер» видавництво розпочало у червні, а друком вона вийшла у вересні.

«Вечірні Вісті»...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1570441881-oleg-sentsov-prezentue-v-kievi-knizhku-marketer-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя